چالش تابستانی سه گام تا موفقیت!

سه گام تا موفقیت

برنامه‌ی کوتاه پاندنو برای یک تابستان متفاوت

اگر شما نیز از همراهان پاندنو هستید حتما تبلیغ چالش تابستانی ما، سه گام تا موفقیت، را در شبکه‌های اجتماعی دیده‌اید. ما در پاندنو تصمیم گرفتیم تا این تابستان را کمی متفاوت بگذرانیم و در کنار هم به مسیر موفقیت خودمان نزدیک‌تر شویم. به همین منظور، چالش سه گام تا موفقیت را تعریف کردیم و خوشحال می‌شویم که شما نیز در این چالش همراه ما باشید. اگر هنوز ما را در اینستاگرام دنبال نکرده‌اید به صفحه pandenolibrary مراجعه کنید.

در چالش سه گام تا موفقیت قرار است که در هر ماه یکی از موانع یا ضروریات رسیدن به موفقیت را بررسی کنیم و با صرف زمانی کمتر از ۲ ساعت از تجربیات و اندیشه‎های نویسندگان مطرح این حوزه استفاده کنیم.

نیمه‌ی اول هر ماه را به مطالعه بسته‌های طراحی شده خواهیم پرداخت و در دو هفته‌ی پایانی از نظرات کاربرانمان استفاده خواهیم کرد. در این مدت با نقد و بررسی کتاب‌های خوانده شده و با به اشتراک‌گذاری تجربه‌های شخصی دوستان پاندنو، به یک جمع‌بندی در زمینه موضوع انتخابی خواهیم رسید.

گام نخست از چالش تابستانی ما به کنترل اضطراب و موفقیت اختصاص یافته است. شما می‌توانید “بسته کنترل اضطراب و موفقیت” را از کتابخانه پاندنو تهیه کنید.

“بسته کنترل اضطراب و موفقیت”

همچنین از آن‌جا که این بسته برای شما و خواسته‌های شما طراحی شده است، منتظر نظرها و پیشنهادهای شما برای انتخاب گام‌های آتی هستیم. با همراهی یکدیگر این تابستان را متفاوت سپری خواهیم کرد.

زمان شما دارایی شماست و ما در پاندنو برای این دارایی بسیار ارزش قائلیم.

منبع: کتابخانه پاندنو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *