رازهای تبدیل شدن به یک فروشنده متقاعدکننده

متقاعدکننده

چگونه یک متقاعدکننده قدرتمند شوید؟

تبدیل شدن به یک متقاعدکننده قدرتمند و داشتن فروش موثر خواسته‌ی هر فروشنده‌ می‌باشد. متقاعد کردن به خوبی کار می‌کند. چرا که شما با این کار دیدگاهتان را به مشتریان عرضه می‌کنید و آن‌ها را با خود هم‌نظر می‌کنید. اما چگونگی دستیابی به این قدرت برای بیشتر ما ناشناخته می‌باشد. به عقیده‌ی متخصصان این حوزه تنها کافیست مهارت‌های زیر را در خود پرورش دهید:

  1. کاریزما: این کیفیت نامشهود باعث می‌شود تا افراد به شما علاقه‌مند شده و بخواهند با شما باشند. این کار به شما حس قدرت می‌دهد. بعضی از افراد این ویژگی برقرار ارتباط غیرکلامی را به‌صورت طبیعی در خود دارند. برای اینکه کاریزما را در خود به وجود آورید، بیشتر به دیگران اهمیت دهید. با هر فرد طوری برخورد کنید که گویی آن شخص بسیار مهم و خاص است. در هنگام دست دادن، محکم و استوار باشید. به رنگ چشم خریدار توجه کنید. در هنگام دست دادن سعی کنید افکار مثبت داشته و به خریدار نگاه کنید. از چند جمله برای تعریف از خریدار استفاده کنید. وقتی آن‌ها کاری را درست انجام می‌دهند، به آن اشاره‌کرده و در موردش نظر دهید. لباس مناسب بپوشید. همیشه در هنگام خوش‌آمد گویی به خریدار لبخند به لب داشته باشید و برای یک یا دو ثانیه لبخند خود را حفظ کنید. بیشتر سعی کنید تا به احساسات مشتریان جواب دهید تا آنچه می‌گویند، چون از این طریق ممتاز می‌شوید.
  2. حس شوخ‌طبعی: سعی کنید مردم را بخندانید. جوک نگویید، باهوش باشید و از شرایط موجود برای شوخی استفاده کنید.
  3. توانایی به خاطر سپاری افراد: اسم‌ها و چهره‌ها را با استفاده از تکنیک‌های حافظه به خاطر بسپارید.

مقاله ای که خواندید بخشی از کتاب “رازهای متقاعد کردن برای فروشندگان” است. چنانچه تمایل دارید خلاصه این کتاب را مطالعه کنید، میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید:

مطالعه خلاصه کتاب رازهای متقاعد کردن برای فروشندگان

منبع: کتابخانه پاندنو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *